м. Марганець: психолог провів вивчення соціально-психологічного клімату в пожежно-рятувальному підрозділі – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

Соціально-психологічний клімат проявляється у трудовій мотивації, спілкуванні працівників один з одним, міжособистісних взаємостосунках та безпосередньо впливає на прийняття та реалізацію спільних рішень, спрямованих на досягнення ефективної спільної діяльності та позитивного кінцевого результату. При цьому атмосфера у різних караулах одного й того ж підрозділу може відрізнятися від загальної та дуже залежить від особистості керівника.

19-го серпня психолог завітав до колективу рятувальників 33-ої державної пожежно-рятувальної частини 7-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

Метою зустрічі було проведення оцінки таких факторів, як взаємовідносини між співробітниками та керівництвом, рівень авторитету керівників підрозділів, загальний емоційний настрій та характер міжособистісних відносин.

За результатами проведеної роботи психолог відпрацьовує довідку, яка містить аналіз з описом стану соціально-психологічного клімату та рекомендації керівництву щодо його покращення.