м. Марганець: рятувальники провели профілактичний рейд щодо пожежної безпеки в екосистемах. – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

За статистикою, з настанням високої температури повітря зростає кількість пожеж, пов’язаних з необережним поводженням з вогнем в місцях масового відпочинку населення, в лісах та лісопаркових зонах.

З метою попередження виникнення пожеж в природних екосистемах, їх розповсюдження на населенні пункти співробітники 33-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області 20-го серпня провели профілактичну роботу серед населення в урочищі «Ворошилівка».

Під час бесід рятувальники пояснювали присутнім, що випалювати суху рослинність заборонено. За шкоду завдану довкіллю та здоров’ю людей порушник може нести як адміністративну, так і кримінальну відповідальність.

 Співробітники ДСНС нагадали, що на період підвищеної пожежної небезпеки забороняється:

– відвідування громадянами лісів, обмежується в’їзд автотранспорту до лісових масивів;

– розведення багать, а також спалювання сміття, трави, листя та інших відходів, на прибудинкових територіях приватних житлових будинків, на територіях садівничих і городницьких товариств;

– проводити роботи з очищення від горючих відходів, сміття на прибудинкових та присадибних земельних ділянках;

– випалювати суху рослинність на землях сільськогосподарського призначення.

Вогнеборці закликали громадян поставитися з розумінням до ситуації та дотримуватися правил пожежної безпеки.

Якщо ви побачили пожежу, одразу телефонуйте до Служби порятунку за номером «101».