м. Нікополь: рятувальники провели заходи присвячені безпеці на канікулах – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

Літні канікули можуть запам’ятатися сонцем і морем, а можуть- не надто приємними сюрпризами. Отруйні рослини і гриби, бродячі тварини, заборонені, але привабливі місця для купання, невдалі спроби розпалити багаття. Аби убезпечити підростаюче покоління від надзвичайних подій в літній період, рятувальники проводять профілактичну роботи та рейди з попередженням и наголошенням правил поведінки дітям.

1 вересня, рятувальники 28 ДПРЧ 7 ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели профілактичний рейд з дітьми та батьками з роз’яснювальною бесідою на тему «Безпечні канікули».

Співробітники служби порятунку «101» попереджали батьків ховати подалі сірники та запальнички, розповідати дітям про важливість дотримання правил власної безпеки та дії у разі виникнення пожежі. Також, у спекотну погоду, нерідко батьки та малеча відвідують водойми. Фахівці ДСНС зауважили батькам, щоб не відпускали своїх дітей відпочивати на водоймищах без нагляду дорослих Рятувальники наголосили батькам, що безпека малечі є завданням дорослих, тому дуже важливо розмовляти з дітьми про правила безпечної поведінки на водоймищах, а також вдома та на вулиці.

Кожному проінструктованому були вручені профілактичні листівки з правилами безпеки.