м. Новомосковськ: рятувальник провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти!» на території дитячого табору «Світанок» – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

18 серпня у селі Орлівщина, на території дитячого табору «Світанок» Новомосковського району, рятувальники 31 державної пожежно-рятувальної частни Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели Всеукраїнську громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти!».

Метою проведення акції постало ознайомлення та навчання малечі основам пожежної та техногенної безпеки, роз’яснення питань безпечної життєдіяльності, популяризація професії «Рятувальник», ознайомлення з тактико-технічними характеристиками пожежно-рятувальної техніки та особливостями роботи підрозділів ДСНС України.

Під час заходу всі бажаючі мали змогу ознайомитись з специфікою роботи вогнеборців, технікою та оснащенням 31 державної пожежно-рятувальної частини. Також, було роз’яснено та обговорено правила виклику рятувальників і алгоритм дій при виникненні пожежі в різних обставинах.

Кожен з дітлахів мав змогу запитати в пожежних все, що їх цікавить, та отримати вичерпні відповіді.

В кінці акції, вже традиційно, вогнеборці продемонстрували як подається вода від пожежного автомобіля за допомогою ствола та дали змогу дітям відчути себе справжніми рятувальниками.