м. Покров: рятувальники провели попереджувальні заходи із запобігання пожеж в побуті – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

20-го серпня рятувальники 44-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели чергові роз’яснювальні бесіди з громадянами міста Покров аби нагадати їм про важливість дотримання вимог пожежної безпеки. Головною метою даного заходу було навчити громадян правилам пожежної безпеки в побуті та правильним діям у випадку виникнення пожеж.

Громадянам роз’яснили, що основною причиною пожеж у помешканнях є необережне поводження з вогнем, також пожежі виникають через порушення правил експлуатації електропобутових приладів або залишення їх без нагляду, газового обладнання, несправності електромережі, паління у ліжку, дитячі пустощі з вогнем тощо.

При спілкуванні рятувальники нагадали громадянам алгоритм дій у разі виникнення пожежі чи будь-якої іншої надзвичайної події та телефони екстрених служб міста. Для запобігання виникнення пожежі в побуті необхідно дотримуватись наступних рекомендацій:

  • бути більш пильними з відкритим вогнем, обмежитися від його використання в житлових помешканнях;
  • не допускати перевантаження електричних мереж, не вмикати одночасно побутові електроспоживачі великої потужності;
  • у разі виходу з приміщень не залишати увімкненими телевізори, праски, тощо;
  • не використовувати неякісні, саморобні та не сертифіковані побутові електроприлади;
  • контролювати справність електроприладів, які використовуєте.

Тільки дотримання правил пожежної безпеки дозволить надійно захистити вас і ваш будинок від пожежі!

Щоб громадяни міста не забули доведеної їм інформації, рятувальники вручили  профілактичні листівки «Бережіть своє житло від пожеж!».