«Маємо жити за правилом: або працюєш, або воюєш», — Зеленський

Сьогодні усі українці мають жити за правилом: або працюєш, або воюєш, бо проти нас — найбільша у світі терористична організація.

На цьому президент України Володимир Зеленський наголосив у новорічному відеозверненні, пише Фіртка.

“Я хочу подякувати всім нашим людям, хочу подякувати нашому народові. Всім, хто сьогодні тут. Усім, кому я хочу сказати: я пишаюся кожним із вас. Кожним громадянином України. Кожним сильним. І я знаю, як усім сьогодні непросто.

Всім, хто поставив життя на паузу. Хто відклав усе на потім, на після перемоги. Всі, хто каже: “Я працюю, і це не подвиг, а обов’язок. Я доначу, і це не подвиг, а норма”.

Всі, хто працює й бореться щодня, бо знає: війни самі собою не закінчуються – війни закінчують. І перемогу не отримують, не дарують – перемогу здобувають.

І для цього сьогодні ми маємо жити за правилом: або ти працюєш, або ти воюєш. Бо проти нас – найбільша у світі терористична організація”, — зазначив Зеленський.

Очільник держави підкреслив, що всі українці мають усвідомлювати, наскільки міцнішими мають бути єдність та боротьба проти окупанта.

“Це знає кожен, хто щодня не питає себе: “А що я можу зробити?”, а живе за формулою: “Мушу робити більше, ніж можу”. Бо саме це означає слово “перемогти”. Нашою мовою.

Перемогти, пересилити себе, перебороти, зробити надзусилля й зробити більше, ніж здавалося на перший погляд. Бо насправді кожен із нас здатен на більше.

Це щодня доводять наші героїчні люди. Наші герої. Наші медики, рятуючи бійців на фронті та людей у цивільних містах і селах. Ті, хто доводить: українці сильніші за біль, поранення й смерть. Це наші пожежники, рятувальники, які показують: українці сильніші за вогонь і завали.

Це ті, хто доводить: українці сильніші за будь-які обставини, сильніші за безвихідь. Наші вчителі, які навчають дітей попри війну. Онлайн, наживо чи облаштувавши школу в харківському метро. Наші залізничники, наші водії, зв’язківці, інженери.

Наші волонтери, наші дипломати, український бізнес, кожен, хто платить податки й дає українцям робочі місця, кожен, хто сіє та збирає врожай і дає українцям хліб, кожен, хто дає українцям прихисток, кожен, хто робить снаряди та боєприпаси, хто ремонтує й будує, відновлює та відроджує, щодня працює, щодня доводить: українці сильніші за втому.

А значить, українці сильніші за цю війну. 24 лютого переконало нас у цьому”, — додав Зеленський.

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!

Читайте також:

Частина «південної операції»: Президент України подякував службовцям за важливу перемогу на Чорному морі

Цієї зими Україну захищатимуть кілька нових систем ППО Patriot