Майже тисяча силовиків охоронятимуть правопорядок в Умані (ВІДЕО) | Последние новости Черкасс за сегодня

02 вересня 2021, 12:02

Більш як 600 працівників поліції та понад 200 військовослужбовців Національної гвардії прибули до Умані для забезпечення громадського порядку та безпеки під час святкування Рош га-Шана. Вчора, 1-го вересня, відбулось шикування правоохоронців, які нестимуть службу під час масового перебування в Умані хасидів, інформують в обласній поліції.

Начальник Головного управління Національної поліції в Черкаській області Михайло Куратченко провів цільовий інструктаж, окреслив завдання поліції на найближчі 10 днів.

Начальник Главку наголосив, що серед основних завдань правоохоронців – забезпечення публічного порядку в місцях компактного проживання та перебування паломників-хасидів й недопущення будь-яких правопорушень.

– З 1 по 6 вересня на територію Умані прибуде 23 500 тисяч хасидів. Цього року, за попередніми підрахунками, очікується прибуття близько 50 тисяч паломників з різних країн світу. Також з 3 вересня прибуде делегація у складі 11 поліцейських з Ізраїлю, які нададуть нам допомогу у забезпеченні публічної безпеки та порядку. Ви будете нести службу по 12 годин у змінному режимі,— сказав Михайло Куратченко.

Зведений загін налічує 635 працівників поліції з Дніпропетровської, Житомирської, Вінницької, Київської та Черкаської областей. У складі загону – працівники міграційної поліції, батальйону поліції особливого призначення, співробітники патрульної поліції, тактико-оперативного реагування УПП в Черкаській області, кінологи зі службовими собаками, вибухотехніки, оперативні працівники, поліція діалогу, рятувальники, медики та військовослужбовці Національної гвардії України.

Правоохоронці нестимуть службу цілодобово, будуть як стаціонарні пости, так і піші маршрути.

Правоохоронці перебуватимуть в Умані до 11 вересня.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram