Мапа тривог 24 березня: ситуація на Полтавщині – ПОЛТАВА СЬОГОДНІ

Ілюстративне фото. Воїн бригади «Едельвейс»

Фото Костянтина та Влади Ліберових

Альбіна Ковпак24 березня 2024, 09:03

О 9:27 на Полтавщині оголосили сигнал «повітряна тривога».

Мапа тривог 24 березня:

Мапа тривог 24 березня

9:58 – відбій повітряної тривоги на Полтавщині.

12:35 – повітряна тривога на Полтавщині.

14:15 — на Полтавщині оголошена повітряна тривога.

14:43 — відбій тривоги.

15:09 — повітряна тривога на Полтавщині.

15:40 — відбій.

Нагадаємо, що у ніч на 23 березня оборонці знищили девʼять ворожих БпЛА в межах Полтавської області.

Про вибухи повідомляли вночі жителі області. За даними влади, обійшлося без жертв та постраждалих. Руйнувань інфраструктури теж немає.  Дрони збили завдяки силам ППО та мобільним вогневим групам. Про це повідомили у Полтавській обласній військовій адміністрації.

Наслідки нічного обстрілу для Полтавщини

У ніч на 22 березня російська армія атакувала Полтавщину з повітря. В області зафіксовані пошкодження приватних будинків. Уламки впали на покрівлі трьох приватних будинків у Миргородському районі.

Мобільні вогневі групи відпрацювали по повітряних цілях у Кременчуцькому районі. За даними влади, жертв і постраждалих немає.

Через атаку на об’єкти інфраструктури на Полтавщині застосували превентивні вимкнення підстанцій та ввели графік аварійних відключень на всі 10 черг. Енергетики працюють над відновленням електропостачання. В області запускають роботу пунктів незламності.

Відбиття нічної атаки українською ППО 22 березня

Повітряна тривога в області розпочалася о 1:52 й тривала понад 5 годин.

Перші повідомлення Повітряних Сил про групи ворожих БпЛА, які заходять на територію Херсонщини й рухаються в напрямку Миколаївщини й Дніпропетровщини, з’явилися незадовго до півночі. З того часу дрони розосереджувалися в північно-західному напрямку. Діставшись областей центру України, вони почали рухатися на захід.

О 3:34 військові зафіксували пуски крилатих ракет зі стратегічних бомбардувальників Ту-95МС з району Каспійського моря. Приблизно за годину вони, за розрахунками, мали ввійти в повітряний простір України. Згодом з’явилася загроза застосування балістичного озброєння з півдня.

О 4:49 Повітряні Сили повідомили про ракету на Кременчук, а за кілька хвилин – ще одну з південного напрямку. Згодом військові попередили про крилату ракету з Дніпропетровської області, що рухалася на Кременчук.

О 5:06 з’явилося повідомлення про крилату ракету на Полтаву. Невдовзі стало відомо про крилаті ракети на межі Чернігівської та Полтавської областей у напрямку на Київ.

Про відбій небезпеки Повітряні Сили сповістили о 7:00.