Марго Роббі з’явилася на страйку акторів (відео) | Шоубизнес

  Марго Роббі з’явилася на страйку акторів (відео)admin

33-річна австралійсько-американська актриса Марго Роббі вийшла на мітинг на підтримку страйку гільдії акторів SAG-AFTRA. Її помітили, коли вона розмахувала плакатом, маршируючи від Netflix до студії Paramount Studios з армією протестувальників у Західному Голлівуді, пише Daily Mail.

Марго прийшла разом зі своїми друзями і була у піднесеному настрої. На ній була біла довга футболка SAG-AFTRA і масивні білі кросівки. Волосся Марго залишила розпущеним, а очі сховала за сонцезахисними окулярами.

Прямо за Марго було помічено австралійську актрису Самару Вівінг, одягнену в зелені шорти і білу кепку.

Голлівудські актори і письменники нині об’єдналися в першому за більш ніж 60 років “подвійному страйку”. Гільдія письменників Америки почала страйк у травні, а 14 липня — SAG-AFTRA, профспілка, що представляє акторів. Страйк загрожує знищити індустрію розваг, оскільки виробництво великих фільмів і телешоу було зупинено, а релізи готових картин перенесено.

Сценаристи WGA і актори SAG-AFTRA були єдині в багатьох вимогах до студій і стримерів. Вони прагнуть отримати більш справедливу заробітну плату і базову заробітну плату загалом, оскільки заробітна плата як письменників, так і акторів не встигає за інфляцією.

Потокові сервіси є особливою мішенню, оскільки шоу та фільми, які транслюються на цих сервісах, приносять мізерні залишки порівняно з трансляцією на традиційних телевізійних мережах.