Марго Роббі зізналася, як відреагувала на успіх фільму “Барбі” | Шоубизнес

  Марго Роббі зізналася, як відреагувала на успіх фільму “Барбі”admin

33-річна австралійська акторка Марго Роббі зізналася, що була здивована, коли фільм “Барбі” досяг такого успіху у світовому прокаті. Про це пише Variety.

Зібравши 1,4 млрд доларів, картина Ґрети Ґервіг про ляльку Mattel Barbie 1959 року майже зрівнялася з біографічним фільмом Крістофера Нолана “Оппенгеймер”, який заробив трохи менше мільярда.

Марго, яка стала продюсером і головною зіркою популярного фільму, сказала Variety, що вона була шокована культурним впливом, який фільми мали в інтернеті.

“Той факт, що люди йшли і казали: “О, подивіться спочатку Оппенгеймера, а потім Барбі”. Я подумала: “Бачиш? Людям все подобається”. Люди дивні”, — зізналася Роббі.

В інтерв’ю для видання із зіркою фільму “Оппенгеймер” Кілліаном Мерфі Марго також розповіла, що вона була ідейною організаторкою Барбенгеймера.

Австралійська акторка пригадала момент, коли продюсер “Оппенгеймера” Чак Роув подзвонив їй і сказав: “Я думаю, вам, друзі, варто перенести дату” після того, як два фільми були заплановані на 21 липня 2023.

“А я подумала: “Ми не переносимо нашу дату. Якщо ти боїшся протистояти нам, то перенеси свою”, — зазначила Марго.

Кілліан сказав Роббі: “Це був хороший інстинкт”.

Дивне поєднання явно спрацювало на основі величезної кількості мемів, які стали вірусними перед випуском двох фільмів.