Матеріал кальяну: огляд популярних рішень

Рішення придбати кальян для домашнього використання має безліч переваг. Можна зекономити на відвідуванні закладів, приємно дивувати гостей, експериментувати з табачними смаками та варіантами забивки. Сучасні виробники пропонують величезний асортимент моделей. Кожна з них має свої особливості, тому визначити кращий курильний пристрій складно. Важливо враховувати побажання курця, умови експлуатації та ряд інших факторів. Якісний і недорогий кальян купити можна в інтернет-магазині St-market, що пропонує великий асортимент курильних приладів у Києві, Одесі з доставкою по всій Україні. 

Які матеріали для кальянів кращі?

Якість кальяну в першу чергу визначається матеріалами, які використовують для виробництва. 

Металеві деталі

Бренди пропонують різні технології та рішення, щоб кальян прослужив максимально довго. Серед матеріалів для металевих комплектуючих виділяють:

  • Нержавіючу сталь. Вона стійка до перепаду температури, не боїться впливу води, корозії та окислення. Такі деталі міцні, не піддаються зовнішнім впливам та механічним пошкодженням. Привабливий зовнішній вигляд збережеться на весь час застосування.
  • Алюміній. Надійне рішення, хоча можуть бути помітні подряпини та трохи менша стійкість до вологи. Попит користується вид анодованого алюмінію, що застосовується для виготовлення літаків. Це більш міцна та стійка конструкція.
  • Мідь, латунь. Менш поширені рішення, можуть зустрічатися в моделях східного напрямку. Потребують мінімізувати негативні впливи, швидко втрачають привабливість вигляду.

Матеріал колби 

Для колби використовують скло, кришталь, дерево, метал та пластик. Перші два матеріали мають попит, вони відмінно справляються з охолодженням за допомогою рідини, мають потрібну прозорість для контролю рівня, але потребують акуратної експлуатації. Деревʼяні колби обовʼязково мають мати захисне покриття від вологи та слугують більше декоративним рішенням. Метал може швидко зіпсуватися, а пластик погано чиститься та зберігає аромати попередніх покурів. 

Переваги силікону

Силікон – сучасний, безпечний матеріал, простий у догляді та представлений у різноманітті кольорів. Він поступово витісняє резину, особливо для виготовлення шлангів. Такі трубки гнучкі, пластичні, привабливі зовні та потребують простої промивки під краном.

Глина та кераміка для чаші

Глина та кераміка застосовуються для виготовлення чашок. Головна перевага – високий рівень теплопровідності. Тепло зберігається та передається тютюну поступово, що значно продовжує час куріння. Глина має пори в які може попадати сироп від суміші, а от кераміка спеціальну глазур, що зменшує такий вплив. Важливо, промивати аксесуар після повного охолодження, в іншому випадку не уникнути тріщин та пошкодження.

Конструкція якісного кальяну має відповідати й іншим вимогам:

  • Надійна, герметична збірка;
  • Оптимальні параметри;
  • Стильний зовнішній вигляд;
  • Перевірений виробник.

Менеджери сайту проконсультують по кожному з пунктів та допоможуть вибрати довговічну, практичну модель під запити клієнта.