Медична сестра Тетяна. Фото: 116-та бригада ТрО
0 Яна Губська19 лютого 2025, 12:02
Тетяна перебуває у війську, як медична сестра вищої категорії.
Історією медикині поділилися на сторінці 116-ї окремої бригади тероборони. Тетяна проживала у Бахмутському районі на Донеччині, проте ворог захопив українську землю.
Наразі медична сестра не може повернутися додому:
«В мене немає взагалі нічого. Останній раз я бачила свій будинок, коли волонтери ще приходили евакуювати людей. Це був вересень 2022 року. Тоді я побачила, що від дому лишилася лише газова труба».
Жінка долучилася до бригади з госпіталю на посаду санітарного інструктора. Часом її робота полягає в тому, щоб підтримувати воїнів морально:
«Вислухати військовослужбовців, зрозуміти, що в хлопців на душі, – дуже важливо, навіть якщо вони прийшли до мене зовсім з іншого питання».
Медична сестра згадує про дім, який зруйнували російські окупанти. Життя Тетяни змінилося після війни:
«Тепер вся Україна – моя, лише б була цілісна. Тяжко, бо все життя я працювала на одному місці, все там процвітало, а зараз гине».
Жінка мріє про перемогу та продовжує перебувати на службі у війську:
«Я дуже хочу, щоб завершилася війна. Хочу повернутися на український Донбас і мрію, щоб його очистили від наволочі, і щоб по моїй рідній землі більше не ступала нога окупанта».
Нагадаємо, ЗМІСТ писав про Євгенія Пивовара, який захищав Україну в Соледарі на Донеччині. Після травми ноги ветеран повернувся до роботи в лісництво.
45-річний чоловік отримав військовий досвід у 2014 році. Захисник воював на різних напрямках фронту. У 2023 на Донеччині тримав позиції в одній із найгарячіших точок фронту – у місті Соледар. Під час виконання бойового завдання від вибухової хвилі оборонець отримав важку травму ноги.
Після демобілізації Євгеній Пивовар рік відновлювався та проходив реабілітацію. Наразі ветеран повернувся до роботи. Після реорганізації працює єгерем у Полтавському надлісництві.
Повну історію лісівника читайте на ЗМІСТі за посиланням.
Також нагадаємо ЗМІСТ писав історію лікаря-анестезіолога Андрія Хитрого. Воїн на позивний «Шлях» був учасником 26-ї Української антарктичної експедиції.
Після завершення контракту медик приїхав до Полтави та оновив дані у військкоматі, щоб стати на захист України.