Меган Маркл буде лютувати: виконавиця ролі Кейт Міддлтон стала обличчям Dior | Шоубизнес

  Меган Маркл буде лютувати: виконавиця ролі Кейт Міддлтон стала обличчям Dioradmin

Мег Белламі, зірка серіалу “Корона”, вже отримала кілька вигідних контрактів, що ніяк не вдається Меган Маркл.

Мег Белламі стала новим обличчям Dior завдяки ролі Кейт Міддлтон із серіалу “Корона”. У справжньої принцеси Уельської та юної акторки багато спільного: вони обидві навчалися в приватних школах, люблять хокей і теніс. А ще Белламі вдалося те, чого ніяк не може домогтися суперниця Міддлтон — Меган Маркл. Белламі вдалося стати обличчям французького модного дому Dior. Про це пише Daily Mail.

Роль юної Кейт Міддлтон для Мег стала великою удачею. Вона дебютувала на червоній доріжці в Лос-Анджелесі з іншими акторами і позувала фотографам у чорній шовковій, прикрашеній коштовностями сукні Stella McCartney.

Компанію на червоній доріжці їй склали Ед Маквей, який зіграв принца Вільяма, у Valentino. І Лютер Форд — молодий актор, який грає принца Гаррі.

Тріо, яке позувало в театрі Westwood Regency Village разом з Елізабет Дебікі, акторкою, що грає принцесу Діану, зараз вже можна назвати зірковим.

І Мег пожинає плоди популярності. Вона стала фавориткою світу моди. Вона вже уклала угоду, якій могла б позаздрити Меган Маркл, заклятий ворог Кейт: стати обличчям французького модного дому Dior з усіма привілеями, які звідси випливають.