Меган Маркл підтримала близьку подругу після втрати дитини | Шоубизнес

  Меган Маркл підтримала близьку подругу після втрати дитиниadmin

Герцогиня Сассекська зустрілася з Келлі МакКі Зайфен через 16 місяців після загадкової смерті дев’ятирічного сина тої.

42-річна Меган Маркл несподівано з’явилася на публіці. Герцогиня Сассекська зустрілася з близькою подругою, колишньою моделлю Келлі МакКі Зайфен, яка 16 місяців тому втратила сина. Про це пише Daily Mail.

Дві жінки разом пообідали в італійському ресторані, а потім вирушили на закупи до прилеглого бутика розкішного жіночого одягу.

Меган Маркл взяла перерву у своїх ролях дружини та матері, щоб зіграти роль сповненої підтримки подруги в п’ятницю, коли вона насолоджувалася вихідним зі своєю близькою подругою Келлі МакКі Зайфен через 16 місяців після смерті дев’ятирічного сина колишньої моделі.

42-річна герцогиня Сассекська, яку Келлі одного разу назвала “неймовірною подругою та матір’ю”, була помічена біля ресторану в Монтесіто разом із Келлі.

Подруги базікали та жартували. Їхня весела прогулянка сталася трохи більше ніж за рік після того, як близький друг сім’ї Зайфен розповів журналістам, що сина Келлі Джорджа знайшли “непритомного” в їхньому родинному домі, а його смерть стала цілковитим шоком для його близьких.