Мерая Кері може втратити 20 млн доларів через звинувачення в плагіаті | Шоубизнес

  Мерая Кері може втратити 20 млн доларів через звинувачення в плагіатіadmin

Йдеться про головний хіт поп-діви: All I Want for Christmas is You.

Відому співачку Мераю Кері звинуватили в плагіаті та в тому, що вона порушила авторські права. Це стверджує американський музикант Енді Стоун. Він подав позов проти співачки до суду штату Каліфорнія і вимагає 20 мільйонів доларів. Енді вважає, що він є співавтором одного з головних хітів Кері — різдвяної пісні All I Want for Christmas is You. Про це пише Fox News.

Стоун, вокаліст Vince Vance and the Valiants, став співавтором своєї пісні під назвою “All I Want for Christmas is You” 1989 року. Стоун звинуватив Кері та її команду в копіюванні “композиційної структури” його пісні.

Кері “безпосередньо” скопіювала текст із хіта Стоуна 1989 року, і “приблизно 50%” пісні є порушенням авторських прав, заявили в судових документах.

Стоун стверджує, що Кері та її команда “безсумнівно” мали доступ до його версії All I Want for Christmas is You через її “широкий комерційний і культурний успіх”. Пісня Стоуна багато років перебувала в чартах Billboard, а його група виконала її під час виступу в Білому домі навесні 1994 року — того самого року, коли була випущена пісня Кері.

Згідно із судовими документами, виступ у Білому домі повернув пісню Vince Vance and the Valiants у чарт Billboard Hot Country 1994 року.

“Кері отримала вигоду з успіху своєї роботи, що порушує авторські права. “All I Want for Christmas is You” стала повсюдною частиною популярної культури, а ім’я Кері стало синонімом сезону”, — стверджується у скарзі Стоуна.