Мешканку Херсонщини підозрюють у співпраці з росіянами

143 Підозрювана у пособництві державі-агресору мешканка Херсонщини. Фото: Херсонська обласна прокуратура.

Херсонські правоохоронці оголосили підозру мешканці регіону у пособництві державі-агресору.

Про це інформує пресслужба Херсонської обласної прокуратури.

За даними слідства, 59-річна підозрювана у червні 2022 року, погодившись на співпрацю з росіянами, обійняла посаду директорки так званого Муніципального унітарного підприємства «Водограй» Білозерської селищної територіальної громади.

Фігурантка впровадила виплату заробітної плати співробітникам у рублях, які готівкою отримувала в окупаційній адміністрації району та привозила до каси підприємства.    Крім того, виконуючи розпорядження  окупаційної влади, встановила нові тарифи на водопостачання та водовідведення, вивіз побутових відходів. Працівникам наказала приймати оплату за послуги у рублях.   Також підозрювана поставила підприємство на облік в окупаційній податковій службі та відкрила рахунок підприємства у російському банку.   За вчинені дії фігурантці загрожує кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від 10 до 12 років з конфіскацією майна.

Читайте також: Правоохоронці оголосили підозру архітекторці, яка обійняла керівну посаду в окупаційній адміністрації Херсона.