Методика розслідування воєнних злочинів: криміналісти миколаївської поліції переймали досвід колег із США » Миколаївський Оглядач


На базі Міжнародної правоохоронної академії у м. Будапешт (Угорщина) співробітники обласного главку поліції Миколаївщини підвищували кваліфікацію, взявши участь у навчанні на тему: «Інтерпретація балістичних поранень та розслідування злочинів за фактом вибуху».

Навчальний курс був розроблений фахівцями Федерального бюро розслідувань США. Протягом тижня слідчі та спеціалісти-криміналісти, серед яких був і криміналіст миколаївської поліції Василь Погребний, мали змогу ознайомилися з роботою працівників Центру балістичних досліджень та спеціальних агентів вибухотехніків США.

У свою чергу, українські правоохоронці поділилися із американськими колегами власним досвідом щодо проведення слідчих дій та методів збору речових доказів з місць влучань та вибуху. Під час повномасштабної війни з рф, українські поліцейські мають вже неабияку практику.

Отримані нові знання сприятимуть вдосконаленню роботи правоохоронців. Адже важливо знати, як працюють колеги в інших країнах, аби на місцях використовувати позитивний досвід у своїй роботі.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області