Миколаїв відвідала генеральна директорка Швейцарської Агенції з розвитку та Співробітництва Патріція Данці » Миколаївський Оглядач


У четвер, 21 березня, до Миколаєва з робочим візитом прибула іноземна делегація на чолі з генеральною директоркою Швейцарської Агенції з розвитку та Співробітництва (ШАРС) Патріцією Данці.

У рамках візиту відбулась зустріч з начальником Миколаївської обласної військової адміністрації Віталієм Кімом, його заступником Миколою Маріновим, директором департаменту економічного розвитку та регіональної політики ОВА Олександром Корольовим та позаштатним радником першого заступника начальника ОВА Дмитром Тарасенком.

Сторони обговорили гуманітарну ситуацію та соціально-економічні виклики, які наразі постали перед Миколаївщиною, інтеграцію внутрішньо переміщених осіб у громадах, а також ключові пріоритетні напрямки відновлення регіону.

Віталій Кім розповів про наймасштабніші ворожі дії, внаслідок яких регіон зазнав значних економічних збитків. Зокрема, проінформував присутніх про наслідки пошкодженого росіянами водогону та комплексну роботу з відновлення водопостачання у місті. А також про наслідки підриву Каховської ГЕС та гуманітарну ситуацію у прифронтових населених пунктах, які певний час перебували під ворожою окупацією.

Окрім того, у межах наради, розглянуто питання інституціональної підтримки Агенція регіонального розвитку Миколаївської області, а також питання грантів для місцевого бізнесу та дешевих кредитів.

Зазначимо, що до складу делегації увійшли керівник відділу комунікацій ШАРС Крістіан Капакоель, директор програми співробітництва Посольства Швейцарії в Україні Андреас Хубер, керівниця відділу Швейцарської гуманітарної допомоги Посольства Швейцарії в Україні Ліу Форнара та координатор проєктів гуманітарної допомоги Посольства Швейцарії в Україні Олег Масик.