Миколаївський муздрам до Дня Святого Миколая подарував цікаву та захопливу казку маленьким глядачам » Миколаївський Оглядач


Миколаївський національний академічний український театр драми та музичної комедії представив глядачам прем’єрну казку «Пеппі Довгапанчоха» (П’єса: Астрід Ліндгрен. Режисер-постановник та сценічна редакція: заслужений артист України Сергій Чверкалюк).

До Дня Святого Миколая, 6 грудня, творчий колектив зробив благодійний показ казки для дітей з особливими потребами, дітей з вимушено переміщених родин з Херсона та Херсонської області, вихованців Антонівського ліцею та для дітей-сиріт.

«Наш театру продовжує давню традицію, якій більше 25 років. Минулого року, на жаль, ми робили перерву в благодійних показах. Але сьогодні, завдяки Збройним силам України, ми змогли зіграти для дітей казку «Пеппі Довгапанчоха». Ця казка була обрана недарма. Ми вважаємо, що у буремні часи важливо давати приклад свободи, винахідливості та сміливості. Це може врятувати навіть у найскладніші часи», – розповіли в театрі.