Мільйонера з Кремнієвої долини звинуватили в руйнуванні природної пам’ятки в Юті | Шоубизнес

  Мільйонера з Кремнієвої долини звинуватили в руйнуванні природної пам’ятки в Ютіadmin

Мільйонер-інвестор Ендрю Чен і його наречена, колишня королева краси Міс Ірландія, засмітили природну пам’ятку після весілля.

Весілля на свіжому повітрі користуються популярністю, але іноді вони виходять із-під контролю. Мільйонера-інвестора з Кремнієвої долини Ендрю Чена та його наречену Емму Волдрон звинуватили в тому, що вони засмітили природну пам’ятку Каслтон-Тауер у штаті Юта. Про це пише NYpost.

Керівництво Національного парку стверджує, що мальовнича пам’ятка нібито залишилася покритою прикрасами, меблями, сміттям і битим склом після весілля мільйонера.

Повідомляється, що пара з Кремнієвої долини намагалася стерти інформацію про весілля з інтернету, тоді як влада має намір заборонити заходи біля цієї пам’ятки.Інвестор Кремнієвої долини Ендрю Чен і його нова дружина Емма Волдрон, колишня королева краси та колишня Міс Ірландія, яка зараз керує стартапом у сфері штучного інтелекту, ймовірно, залишили повний безлад у мальовничій пам’ятці Каслтон-Тауер у Юті після свого весілля у вересні.