Місце для спілкування та розвитку: у Миколаєві відкрили молодіжний простір » Миколаївський Оглядач


У четвер, 23 травня, за фінансової підтримки Миколаївської міської ради та представництва дитячого фонду UNICEF Ukraine, у співпраці з імплементуючим партнером громадською організацією «Потрібні тут» та за підтримки уряду Японії, у Миколаєві відбулося урочисте відкриття молодіжного простору.

Захід відбувся за участі першого заступника начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Георгія Решетілова, очільника Миколаївської обласної ради Антона Табунщика, Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича, начальника управління молодіжної політики Миколаївської міської ради Арсена Гаспаряна, голови представництва ЮНІСЕФ в Україні Муніра Мамедзаде та інших міжнародних партнерів, представників громадських організацій та молоді.

За словами голови представництва ЮНІСЕФ в Україні Муніра Мамедзаде, цей ультрасучасний та мультифункціональний майданчик створений задля підтримки комунікації та самореалізації молоді, покращення лідерських якостей та розвитку творчості.

«В умовах війни особливо важливо, щоб молодь мала можливість відсторонитися від травматичних реалій та зосередитися на реалізації своїх ідей, розвивати свій потенціал, а також втілювати у життя власні проєкти. Від молодого покоління залежить майбутнє України, тому наша організація гарантує постійну підтримку у цьому напрямку. Хочу особисто звернутися до головних учасників сьогоднішньої події – будьте сміливі у своїх мріях, діях, рішеннях та з ентузіазмом ловіть нові можливості», – зазначив Мунір Мамедзаде.

Своєю чергою Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич розповів присутнім про процес створення простору, а також про подальші плани, щодо його масштабування.

Користуючись нагодою перший заступник начальника ОВА Георгій Решетілов подякував усім партнерам, які долучилися до створення цього простору, та висловив надію, що мережа таких молодіжних просторів на Миколаївщині буде й надалі розширюватися.

Також у межах заходу було оглянуто різні локації простору, зокрема й зону коворкінгу, створену для учасників інноваційної програми Upshift, яка реалізується в Миколаївській області за підтримки Unicef та імплементуючого партнеру ГО «Потрібні тут». Команди, які вже стали частиною Upshift, поділилися з присутніми своїми напрацюваннями та ідеями, щодо вирішення проблем, з якими частіше за все стикається молодь у громадах.

Зазначимо, що участь у заході також взяли начальник управління молоді та спорту ОВА Михайло Ніколаєв, керівниця Одеського регіонального офісу Представництва ЮНІСЕФ в Україні Одрі Лекомт, помічник Голови Представництва ЮНІСЕФ в Україні Володимир Москаль, керівник програм Одеського регіонального офісу Представництва ЮНІСЕФ в Україні Володимир Цололо, координатор молодіжних програм та залучення молоді Представництва ЮНІСЕФ в Україні Данило Межерицький, спеціалістка з комунікацій Представництва ЮНІСЕФ в Україні Вероніка Нікітіна, регіональна координаторка Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» у Миколаївській області Руслана Омелянчук.