Music Box повертається в ефір українського телебачення

Music Box повертається під гаслом «Один ефір — дві країни»: в Україні починає мовити польська версія музичного телеканалу. 10 травня 2022 року канал призупинив мовлення у звʼязку з фінансовими труднощами, які виникли в результаті повномасштабного вторгнення росії.

В ефірі оновленого Music Box транслюватиметься європейська популярна музика, кліпи українських і польських виконавців, новини шоубізнесу та хіт-паради.

За словами Сергія Кобеля, генерального директора Music Box Polska, повернення телеканалу в Україну було пріоритетним завданням:

«Протягом цього часу ми розвивали польську версію телеканалу, яка була єдиною на польському телевізійному ринку, що мала у своїй програмній сітці кліпи українських артистів. Наша мета завжди була не лише розважати глядачів та творити якісний контент, а й популяризувати українську культуру та артистів серед польських глядачів. Ми вважаємо, що співпраця між нашими країнами у сфері культури є надзвичайно важливою, і ми докладаємо всіх можливих зусиль, щоб сприяти цьому обміну.

Створений формат телеканалу може стати чудовим трампліном для культурного обміну між Україною та Польщею. Ми віримо, що музика та мистецтво можуть об’єднувати людей та сприяти ще більшій дружбі між нашими країни. Тому ми вирішили, що початок мовлення польської версії на території України, продовження роботи та розвиток нашого телеканалу є важливим кроком для зміцнення культурних зв’язків та співпраці між Україною та Польщею».

View this post on Instagram

A post shared by Music Box Ukraine (@musicboxua)

Ми запитали у генерального продюсера Music Box в Україні Дениса Коновалова про причину припинення мовлення та його контенту.

Раніше канал закрився через відсутність фінансування. Як ви знайшли його зараз?

Канал не закрився, він припинив мовлення у травні 2022 року. Через відсутність реклами та через те, що пішла вся реклама і продакт-плейсмент. Це ні для кого не секрет.

Що нового пропонує зараз Music Box?

Ми довго шукали рішення, як повернутись і яким чином, у якому форматі. Для нас розважальний контент і танцювальна музика завжди була в пріоритеті. Ми завжди прагнули бути схожими на MTV в їхні найкращі часи. Через певний час, коли Music Box завдяки своєму танцювальному формату у Польщі серед (більше 15 музичних каналів) увійшов у ТОП-5, ми прийняли рішення повертатись в Україну в міжнародному форматі. 

Як зміниться контент? На що робите ставку?

Відтепер буде єдиний ефір (слава Богу, не єдиний марафон) на дві країни — Україна та Польща. У нас у пріоритеті танцювально-розважальний контент. Найпопулярніші кліпи європейської та української музики, хіт-паради та програми власного виробництва. Звісно, таких артистів, як Потап, у нас ніколи не буде. Глядача вже не обманеш.

Мені б хотілось, щоб наш канал був по формату, як у ті старі добрі часи, коли нема війни і ліричних треків. І дуже клас, що нарешті наші артисти вийшли за межі України — вони варті європейської популярності.

Дивитися ефіри музичного телеканалу Music Box можна буде в усіх найбільших кабельних мережах та IPTV-провайдерах. 

Music Box розпочав мовлення в Україні у листопаді 2007 року. З 2014 року телеканал транслювався і в Польщі. З 2021-го канал почав показувати польські кліпи кілька годин на добу. Після цього було створено Music Box Polska, який замінив українську версію.