На Алеї Героїв поховали воїна Полтавщини, який поліг у бою

Володимир Турбаба

Фото оприлюднили в Миргородській громаді

Яніна Мурдза06 березня 2024, 19:03

Земляки й побратими провели в останню путь сержанта Володимира Турбабу.

Про це повідомили в Миргородській громаді 6 березня. Володимир Турбаба загинув, виконуючи бойове завдання на Донеччині.

Захисник народився 17 жовтня 1971 року в Миргороді. Закінчив місцеву школу №6. Після військової служби здобув фах інженера-механіка в Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». 

Володимир Турбаба працював на Миргородському консервному заводі, підприємствах «Армапром» і «Бінар». На захист України від російського повномасштабного нападу чоловік став 30 січня 2023 року. 

Прощання з Володимиром Турбабою

Воїн служив у лавах 59-ї окремої мотопіхотної бригади. Боронив країну в гарячих точках фронту на Донеччині. Життя Володимира Турбаби урвалося в бою 2 березня.

«Він був доброю, акуратною, ввічливою, товариською, врівноваженою та позитивною людиною з почуттям гумору. Любив свою родину і мав багато планів на життя», – пишуть про полеглого воїна земляки.

Поховання захисника на Алеї Героїв у Миргороді.

Світла пам’ять воїнові!

Прощання з Володимиром Турбабою

Згадаймо імена полеглих за Україну воїнів-земляків

Воїни Віктор Жимела та Михайло Яремчук загинули в бою на Харківщині. 6 березня захисників провели у вічність в рідній громаді.

Молодший сержант Віктор Жимеля народився 12 жовтня 1974 року та жив у Шишаках. Життя військовослужбовця обірвалося 25 лютого під час виконання бойового завдання поблизу Синьківки Куп’янського району на Харківщині. 

Солдат Михайло Яремчук народився 23 січня 1988 року та жив у Шишаках. Загинув воїн 25 лютого під час виконання бойового завдання: життя військовослужбовця обірвалося поблизу Синьківки Куп’янського району на Харківщині. 

Молодий воїн Роман Терещенко загинув під час виконання бойового завдання поблизу Іванівського Бахмутського району на Донеччині. Згодом захисник повернеться додому на щиті.