На Черкащині підприємство незаконно видобувало корисні копалини – прокуратура » Новости Черкасс за сегодня

Директор підприємства без дозвільних документів здійснював незаконне видобування корисних копалин – обвинувальний акт направлено до суду.

За процесуального керівництва Черкаської окружної прокуратури до суду направлено обвинувальний акт відносно керівника одного з підприємств м. Черкаси за фактом зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права та незаконного видобування корисних копалин загальнодержавного значення (ч. 2 ст. 240 та ч. 2 ст. 364-1 Кримінального кодексу України).

За даними слідства, директор юридичної особи знаючи про те, що строк дії спеціального дозволу на користування надрами закінчився, з метою забезпечення подальшого виробничого процесу, в період з 30.07.2018 по 24.01.2020 здійснив незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення (підземних вод). Внаслідок цього державним інтересам завдано шкоди на суму 824,9 тис. грн.

Досудове слідство у кримінальному провадженні здійснювалось Черкаським районним управлінням поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *