На Черкащині провели благодійний ярмарок на підтримку безпритульних тварин | Последние новости Черкасс за сегодня

03 вересня 2021, 20:08

24 серпня в Єрках на Катеринопільщині провели благодійний ярмарок на підтримку безпритульних тварин. Головною метою заходу було зібрати кошти на стерилізацію вуличних чотирилапих. Про це пишуть “Вісті Черкащини”.

Група волонтерів на чолі з єрківчанкою Інною Куцаєнко підготували для продажу вироби ручної роботи: ляльки-мотанки, декоративні прикраси для волосся, солодкі напої (мохіто), випічку (торти, тістечка, рулети, турецьку пахлаву), а також страви, приготовлені на кострі: плов, крильця, лаваш.

Найбільший інтерес відвідувачів викликали ляльки-мотанки Інни Куцаєнко (поміж яких були не лише мініатюрні, середні, а й метрової висоти) та імбирні пряники Крістіни Куцаєнко з національною символікою (герб, стяг, символ 30-річчя незалежності, козаки з козачками). Тут же, на ярмарку, можна було навчитись розмальовувати пряники самим.

– Я робила ці пряники на медово-імбирній основі. Можна використовувати свіжий імбир або у формі приправи. Крім того, додається масло, кориця, мускатний горіх, кардамон та інші прянощі. Деякі пряники я розписувала сама, а для деяких застосовувала їстівні вафельні картинки, – поділилась секретами Крістіна.

Поставлену мету ярмарку частково досягнуто – волонтери зібрали кошти на стерилізацію 5 тварин. А це не лише суттєвий вклад у регуляцію їхнього розмноження, а й шанс, що чотирилапі «дівчатка» знайдуть свої домівки, адже стерилізовані тварини прилаштовуються в рази швидше.

Збір коштів на стерилізацію безпритульних тварин триває. Хто бажає, може долучитися: 4731 2191 2420 2353, Приватбанк, Куцаєнко Інна Олександрівна.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram