На Черкащині розпочато районні першості шкільних ліг – Новости Черкасс

У Черкаській області дали старт третьому етапу національних змагань «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч». 445 команд тепер змагаються за першість району. Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Як він нагадав, традиційно команди виборюють перемогу у 5 видах спорту: футзалі, волейболі, баскетболі, черлідингу та спортивному орієнтуванню.

– У районному етапі змагань боротьба стала ще запеклішою, – зауважив Ігор Табурець. – А емоції – яскравішими. Перші фінали сьогодні провели в Черкаському районі. Тут змагалися волейболісти. Команди із завзяттям виборювали перемогу. Наполегливо, майстерно, сильно. Продовжуємо вболівати та підтримувати наших учасників.

За результатами районного фіналу із волейболу першість за юнаками Смілянської школи №11 та дівчатами Канівської школи №1. Далі на переможців чекає обласний етап змагань.

А як пройшли змагання ІІІ етапу змагань із волейболу  в Черкаському районі –  у відео:

Нагадаємо, Черкащина долучилася до наймасштабнішого шкільного спортивного руху. Область стала одним із 20-ти регіонів, які беруть участь у проекті “Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч”.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах:

  • Facebook Черкаської ОВА
  • Facebook начальника Черкаської ОВА Ігоря Табурця
  • Телеграм-канал Ігоря Табурця  
  • Ватсап-канал Черкаської ОВА

Джерело

Залишити відповідь