На честь воїнів назвали вулиці у громаді Полтавщини – ПОЛТАВА СЬОГОДНІ

Ілюстративне фото

Автор – Diego Herrera

Альбіна Ковпак05 лютого 2024, 14:02

Ігор Савченко, Сергій Крівченко та Володимир Гора віддали життя у бою за Україну. Імена загиблих воїнів увічнили у назвах вулиць Піщанської громади.

Про перейменування на честь воїнів ЗМІСТу повідомили у Полтавському офісі УІНП.

На честь Ігоря Савченка назвали колишню вул. Горького, на честь Сергія Крівченка – вул. Першотравневу, а іменем Володимира Гори – вул. Гагаріна.

Сергій Крівченко 

Воїн народився 14 грудня 1984 року в селі Максимівка Кременчуцького району. Навчався в професійно-технічному училищі та на курсах водія в Кременчуці. Пізніше чоловік працював в ПСП «Колос», ДСО «Титан», ТОВ «Світ-Олія» та водієм-далекобійником.

4 серпня 2014 року воїн став на захист Україну та почав службу водієм БТР 92-ї окремої механізованої бригади.

Загинув Сергій Крівченко 21 листопада 2014 року від розриву фугасної міни, охороняючи блокпост поблизу Щастя на Луганщині.

Сергій Крівченко

Володимир Гора

Народився захисник у селі Вербки на Полтавщині. Навчався у Вербківській та Устимівській загальноосвітніх школах. Згодом вступив до Кременчуцького залізничного технікуму, а після строкової служби жив у селі Недогарки.

З 2015 року воїн брав участь в АТО у складі Десантно-штурмових військ ЗСУ. Після демобілізації чоловік працював на підприємствах Кременчука та у Недогарівському ліцеї.

Під час повномасштабної війни військовослужбовець вдруге став на захист України й долучився до лав 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Збройних сил України.

Після бою в районі села Довгеньке під Ізюмом тривалий час Володимир Гора вважався безвісти зниклим. Після звільнення Харківщини вдалося знайти та ідентифікувати його тіло. Поховали захисника у селі Недогарки на Полтавщині 28 жовтня 2022 року.

Володимир Гора

Ігор Савченко

Народився воїн 23 січня 1986 року у селі Максимівка, де закінчив місцеву школу. Отримав спеціальність пекаря й тривалий час працював на фірмі «Ілона». 

З початку повномасштабного вторгнення добровольцем став на захист України. Служив розвідником, старшим бойовим медиком. Воював в Ізюмі, Соледарі, Бахмуті. 

Поліг у бою з окупантами 6 березня 2023 року біля села Богданівка на Донеччині.

Ігор Савченко

Вічна пам’ять героям України.

Нагадаємо, що нещодавно 18 вулиць перейменували в Новооржицькій громаді. У нових назвах увічнили імена воїнів Олександра Андрейка, Богдана Зінченка та Руслана Саакяна.

У громаді позбулися назв вулиць на честь дружби народів, Гайдара та декабристів. На честь Олександра Андрейка назвали колишню вул. Гагаріна, на честь Богдана Зінченка – вул. Паризької Комуни, а на честь Руслана Саакяна – вул. Пушкіна.

Перейменування вулиць на честь полеглих захисників відбулося також в Котелевській громаді. У нових назвах увічнили імена загиблих Ольги Таран та Сергія Стародуба.