На Дніпропетровщині вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

Цей день відзначається в країні щорічно відповідно до Указу Президента України № 621/2019 від 23.08.2019 задля гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу в суспільстві.

Для відзначення дня пам’яті та героїзму загиблих захисників було обрано саме цю дату, оскільки її приурочено воєнним подіям на сході України, коли під час Іловайської операції українська армія зазнала найбільших втрат.

29-го серпня на Алеї пам’яті загиблих Героїв Революції Гідності та бійців АТО у місті Дніпро, відбулися заходи щодо вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. На урочистих заходах, які відбулись біля тематичного Меморіалу,  були присутні керівники області, силових структур, родичі та духовенство.

Загальнонаціональною хвилиною мовчання сьогодні ми вшановуємо тих співвітчизників, які віддали найцінніше – своє життя, заради майбутніх поколінь. Схиливши голови перед матерями, дружинами, дітьми, чиїх близьких забрала ця страшна війна, ми зобов’язані щоденно пам’ятати про їхній самовідданий подвиг задля миру в нашій країні.