На Житомирщині любитель порибалити через суд компенсував завдані довкіллю збитки | Журнал Житомира

  • Фото: ілюстративне
  • 23 травня, 2024 13:19

Житель Попільнянської громади Житомирського району через суд компенсував рибному господарству майже 8 тисяч гривень за незаконний вилов риби у місцевій річці Роставиця.

Про це повідомила Державна екологічна інспекція Поліського округу.

Зокрема, сказано, що чоловік у травні минулого року ловив рибу у водоймі поблизу села Паволоч за допомогою заборонених законом знарядь — риболовною сіткою, виготовленою з піскових матеріалів. Це виявили фахівці екоінспекції і склали на порушника адміністративний протокол.

“Постановою Попільнянського районного суду порушника визнали винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 85 КУпАП, та притягнули до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу в розмірі 340 гривень із конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення. Окрім того екоінспектори обрахували збитки, завдані місцевому рибному господарству. Вони склали 7 тисяч 820 гривень”, — йдеться у повідомленні.

Добровільно завдані збитки довкіллю рибалка не відшкодував, тож, екоінспектори повторно звернулися до суду, який і зобов’язав чоловіка компенсувати шкоду у повному обсязі.