На Житомирщині перевіряють закупівлі дронів для ЗСУ, лікарень, шкіл та укриттів | Журнал Житомира

  • Фото: скриншот
  • 12 квітня, 2024 15:05

На майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА відбувся брифінг щодо діяльності робочої групи “Прозорість та підзвітність”.

Про це 12 квітня передає Житомирська ОВА.

Під час брифінгу йшлося про тендерні закупівлі, які пов’язані з квадрокоптерами для ЗСУ, деревиною для лікарні та шкіл, укриттям.

“Наші фахівці продовжують аналізувати оголошені тендерні закупівлі в громадах області. Новогуйвинська громада оголосила тендер по закупівлі квадрокоптерів для підтримки наших сил оборони з очікуваною вартістю майже 5,6 млн грн. Також тендери оголосили Радомишльська та Хорошівська громади. Вони купують деревину для потреб лікарні та шкіл на понад 11 мільйонів гривень Також представники робочої групи розглянули 3 закупівлі по Житомирському району. Зокрема, Березівська сільська рада оголосила закупівлю з утилізації сміття та послуги зі збирання, вивезення та захоронення твердих побутових та харчових відходів загальною вартістю майже 2,3 млн грн. Станом на 1 квітня, договір укладений з Комунальним підприємством «Добробут» Оліївської сільської ради. Ще одну закупівлю оголосила «Коростишівська Центральна районна лікарня». Мова йде про придбання та монтаж пасажирських ліфтів на потреби лікарні вартістю трохи більше 1.5 млн грн. Разом з тим,  через  виявлені порушення законодавства закупівлю відмінили. Ще одна закупівля – будівництво укриття для Високопічського ліцею, яке розраховане на 500 дітей загальною вартістю майже 17 млн грн. Її ще 26 жовтня 2023 оголосив відділ освіти Тетерівської сільської ради. Наразі закупівля завершена та укладений договір з  фірмою «ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ ЦЕНТР КОМПЛЕКТ»”, – йдеться в повідомленні.

Детальніше дивіться у відео: