На Житомирщині поліпшують стан та безпечність державних шляхів | Журнал Житомира

  • Фото: Служба відновлення
  • 10 травня, 2024 13:18

На дорогах держзначення Житомирщини проводять роботи з поліпшення безпеки дорожнього руху.

За інформацією Служби відновлення та розвитку інфраструктури в Житомирській області у межах експлуатаційного утримання автодоріг на головних маршрутах області виконується комплекс робіт.

Це дозволить забезпечити користувачам доріг державного значення сталий та безпечний рух. 

“Ліквідовуємо аварійні вибоїни гарячим асфальтобетоном та пневмо-струменевим методами на дорогах М-06 Київ – Чоп, М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський, влаштовуємо дорожню розмітку на пішохідних переходах на дорозі М-07 Київ – Ковель – Ягодин, ремонтуємо бар’єрне огородження після пошкоджень, прибираємо від сміття зупинки громадського транспорту, автопавільйони, смуги відводу”, – зазначаютьу Службі.

Користувачів доріг просять уважно долати ділянки, де виконуються дорожні роботи. Дотримуйтеся правил дорожнього руху та будьте обережні.

Загалом на балансі Служби відновлення в Житомирській області знаходиться 1639 кілометрів доріг державного значення, орієнтовно третина з них, у зв’язку зі зношеністю покриття, потребує капітального ремонту.

Через воєнний стан всі капремонти призупинені, фінансування обмежене, забезпечуємо проїзд за рахунок аварійного ямкового ремонту. Увага приділяється головним маршрутам області, що забезпечують життєдіяльність промисловості та є частиною міжнародних коридорів.