На Коломийщині перейменували 12 вулиць

На основі рішення міської ради відтепер вулиці Коломийської громади матимуть нові назви. Про це повідомив міський голова Коломиї Богдан Станіславський, передає Фіртка.

“Завершився другий етап перейменування вулиць в Коломийській громаді. У ньому змінили назви вулиць, які зокрема підпадають під процес декомунізації, а також увіковічнили пам’ять про наших захисників, які віддали своє життя у війні за волю України” – зазначено у дописі.

Цьому рішенню передували збір пропозицій жителів громади, обговорення запропонованих варіантів нових назв на топонімічній комісії та онлайн (за допомогою Google форми). Остаточно громада визначилася на громадських слуханнях, які відбулися 8 січня. Таким чином, назви змінили: Місто Коломия: вулиця Федора Достоєвського (частина вулиці в межах від вул. Івана Франка до перетину з трасою Н-10) –  Владики Софрона Дмитерка; вулиця Федора Достоєвського (частина вулиці від перехрестя з трасою Н-10 і до її закінчення) – Розенгек; вулиця Івана Шарлая – Сергія Ніньовського; вулиця Південна – Ігоря Калина; вулиця Фабрична – Володимира Островського; вулиця Набережна (частина вулиці в межах від вул. Євгена Гребінки до вул. Олександра Козолія) – Олександра Іванькова; вулиця Перемоги – Володимира Андрійчука; вулиця Шкільна – Валерія Кривди; сквер (кадастровий номер 2610600000:18:001:0330, вул. В’ячеслава Чорновола, між будинками №51 та №53) – Сквер Героїв УПА. Село Саджавка: вулиця Карпатська – нова назва Ігоря Вишенька. Село Королівка: вулиця Молодіжна – нова назва Тараса Греченюка; вулиця Шкільна –  Героя України Степана Тарабалки. Село Товмачик: вулиця Мамутова – нова назва Джерельна.

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!

Читайте також:

Найбільша потреба у дронах: як у Коломийській громаді підтримують військовослужбовців

“Усі свої зобов’язання виконали”, — Станіславський про виклики та здобутки у Коломийській громаді торік