На концерті Тейлор Свіфт у Бразилії загинула фанатка

Перед початком концерту Тейлор Свіфт у Ріо-де-Жанейро, Бразилія, загинула фанатка. Причина — серцевий напад внаслідок рекордної спеки і задухи на стадіоні. 

Ана Клара Беневідес, 23-річна студентка, знепритомніла в першому ряду фанзони стадіону Estádio Nilton Santos перед початком виступу американської співачки ввечері 17 листопада. Після цього їй зробили штучне дихання та доставили до лікарні. Проте у Ани сталася друга зупинка серця, внаслідок якої вона померла.

Відвідувачі події зазначили, що адміністрація концертного майданчика заборонила фанатам проносити напої всередину попри дуже високу температуру. На численних відео з концерту можна побачити, як Тейлор Свіфт зупиняла шоу, щоб попросити організаторів і свою команду роздати більше води відвідувачам, а іноді сама кидала пляшки у натовп. 

Пожежники повідомили, що понад 1000 фанатів знепритомніли, бо температура на стадіоні сягнула 60ºC. У соціальних мережах також зʼявлялися відео, на яких видно, як самій Тейлор не вистачає повітря і стає погано.

Фанати одразу ж подали петицію з вимогою прийняти закон на честь Беневідес, який би забезпечив вільний доступ до води на всіх концертних майданчиках. Міністр юстиції та громадських справ Бразилії Флавіо Діно розкритикував компанію Time For Fun (T4F), яка займалась організацією концерту, і заявив, що відтепер буде дозволено приносити пляшки з водою на концерти, а компанії-організатори повинні надавати безкоштовну питну воду на всіх концертах із високою температурою.

Після смерті шанувальниці Тейлор Свіфт вирішила відкласти свій наступний концерт у Ріо і перенесла його з неділі на понеділок 20 листопада: «Було прийнято рішення перенести сьогоднішнє шоу через екстремальну температуру в Ріо. Безпека і благополуччя моїх шанувальників, колег-виконавців і знімальної групи мають бути і завжди будуть на першому місці».