На Миколаївщині визначено переможців обласного етапу змагань «Пліч-о-пліч» з баскетболу » Миколаївський Оглядач


У пʼятницю, 24 травня, у Миколаєві відбувся обласний етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з баскетболу.

За право представляти область на всеукраїнському рівні боролися вісім кращих команд юнаків та дівчат з Новобузької, Южноукраїнської, Олександрівської, Новоодеської, Мигіївської та Ольшанської громад.

Побажати юним баскетболістам успіхів та підтримати їх моральний дух на спортивне свято завітали начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім та його перший заступник Георгій Решетілов, очільник Миколаївської обласної ради Антон Табунщик, начальник управління молоді та спорту ОВА Михайло Ніколаєв, секретар Миколаївської міської ради Дмитро Фалько та начальник управління у справах фізичної культури і спорту міськради Ірина Бондаренко.

«Спорт – це не лише про здоровʼя. Це й про лідерство, згуртованість та командний дух. Це про можливість знайти надійних друзів, адже саме спортивні протистояння найкраще обʼєднують однодумців. Бажаю всім цікавої гри та впевнений, що команди-переможці гідно представлять нашу область на всеукраїнському рівні змагань», – зазначив Віталій Кім.

Мʼяч за мʼячем летіли у корзини суперників – запеклі баталії дали змогу учасникам продемонстрували високий рівень майстерності, наполегливості та командної злагодженості.

За результатами спортивних протистоянь призові місця розподілилися таким чином.

Перше місце серед дівчат посіла команда Лисогірського ліцею, друге місце – команда Новобузького ліцею №7, третє місце – команда Ольшанського ліцею.

Серед хлопців перше місце виборола команда Южноукраїнського ліцею, друге місце – Лисогірського ліцею, третє місце – Новобузького ліцею.

Четверті місця здобули команда дівчат з Трикратського ліцею та команда хлопців з Новоодеського ліцею.

По завершенню змагань усіх учасників було нагороджено кубками, медалями та дипломами.

З Україною в серці разом крокуємо до перемоги!