На Монастирищині чоловік вкрав чотири чавунні батареї з приватного будинку » Новости Черкасс за сегодня

Жителя Монастирищини засуджено за крадіжку з проникненням до житла.

Монастирищенським відділом Уманської окружної прокуратури забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно жителя Монастирищенського району за вчинення злочину, передбаченого ч.3 ст.185 КК України – таємне викрадення чужого майна (крадіжка), поєднана з проникненням у житло.

В ході досудового розслідування встановлено, що 30-річний житель одного із сіл Монастирищенської ОТГ Черкаської області в лютому 2021 року, близько першої години ночі, з корисливою метою викрадення чужого майна та використання його в особистих цілях, умисно, таємно, через вікно проник до будинку, що розташований в смт. Цибулів, звідки викрав 4 чавунні батареї різного розміру, вартість яких згідно висновку експерта становить 1760 грн., чим спричинив потерпілому майнову шкоду.

Вироком Монастирищенського районного суду обвинуваченого визнано винним за ч.3 ст. 185 КК України та засуджено до покарання у вигляді 3 років позбавлення волі з іспитовим строком на 2 роки, з покладенням на нього обов’язків передбачених ст. 76 КК України.