На найбільш пошкоджених ділянках міжнародних доріг Житомирщини розпочато ремонт вибоїн | Журнал Житомира

  • Фото: Служба відновлення
  • 11 квітня, 2024 17:13

Роботи проводяться в режимі критичної економії державних коштів, адже всі надходження до Дорожнього фонду спрямовані на обороноздатність країни.

Про це 11 квітня передає Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Житомирській області.

Ремонтують дороги за рахунок залишків надходжень за минулі періоди.

Наразі на ключових маршрутах області – дорогах міжнародного значення: М-06 Київ – Чоп (поблизу села Улашанівка) та М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський (неподалік міста Овруч) працює три бригади підрядних організацій. Задіяно 9 одиниць дорожньої техніки. Проводимо ліквідацію окремих вибоїн там, де це можливо. У місцях, де фіксуємо руйнування покриття на певній ділянці – фрезеруємо її та влаштовуємо гарячу асфальтобетонну суміш суцільною картою”, – йдеться в повідомленні.

Наголошують, що аварійний ямковий ремонт не є альтернативою капітальному, це тимчасовий захід для забезпечення безпечного проїзду транспорту та блокування подальшого руйнування шарів дорожнього одягу.

“На час воєнного стану на дорогах державного значення Служба відновлення не проводить капітальних ремонтів. В межах експлуатаційного утримання виконуємо лише мінімальний комплекс робіт для забезпечення проїзду транспорту і лише тих шляхів, що відіграють важливу роль для транспортування необхідних вантажів для нашої оборони та життєдіяльності промисловості. Звертаємось до водіїв з проханням уважно долати місця, де проводяться ремонтні роботи, дотримуватися вимог тимчасових дорожніх знаків й бути обережними під час руху”, – інформує Служба.