На Одещині бійцівський пес покалічив маленьку собачку | Надзвичайні події Одесса та область

В Білгороді-Дністровському на Одещині бійцівський пес відкусив ніс маленькій собачці.

Про це повідомляє інформаційне агентство «Юг.Today».

Інцидент стався в приватному секторі міста. Подружжя вигулювало бійцівського пса без намордника. І, за свідченнями очевидців, не дуже стежило за своїм вихованцем. Спочатку пес накинувся на нічийну собаку, яка живе в будці біля одного з будинків. Жінка помітила це і відтягнула нападника.

А далі бійцівський пес підійшов до сусідських воріт і схопив за пащу собачку, що звідти тявкала на перехожих. Крики пораненого цуцика почули далеко навкруги. Собака повнісю відірвав йому ніс.

Проте господарі пса навіть не поцікавилися тим, що сталося, і поспіхом втекли з місця події.

Постраждалу собаку відвезли до місцевого ветеринара. Той узявся допомогти, але попередив, що таку операцію робитиме вперше.

Ніс собачці ампутували, замість нього зараз встановлені дві трубочки. Їсти вона може лише перетерту їжу. Прогнози лікар дає обнадійливі, з такими вадами тварини живуть. А от годувати постраждалу тільки м’яким кормом, мабуть, доведеться усе життя.

Людей, які гуляли з псом, місцеві знайшли. Але ті компенсувати витрати не погоджуються. І взагалі кажуть, що собака в них живе чотири роки і «всіх любить». За словами сусідів, вони цю собаку теж бояться. Раніше нею опікувався син господарів, він її і дресирував. Наразі це робити нікому.