На Одещині чоловік викрав гроші, які жінка забула у банкоматі | Надзвичайні події Одесса та область

Білгород-Дністровський міськрайонний суд виніс вирок чоловіку, який викрав гроші, які жінка забула в одному з банкоматів міста.

Про це, посилаючись на матеріали справи, повідомляє «Бессарабія  INFORM».

Як з’ясувалось, засуджений має інвалідність, працює на одному з підприємств міста та раніше не був судимий.

Близько десятої години ранку 9 грудня 2023 року чоловік підійшов до банкомата «КРЕДІАГРІКОЛЬ БАНК», що розташований по вулиці Ізмаїльській, аби зняти кошти з картки. Він став чекати своєї черги, оскільки в цей час біля пристрою знаходилась жінка, яка також отримувала кошти.

Знявши певну суму, вона зробила запит на наступну операцію зняття. Банкомат повернув картку, тому потерпіла вирішила, що видача готівки обмежена певною сумою та пішла, не дочекавшись видачі грошей.

Коли засуджений підійшов до пристрою, у цей момент банкомат видав 8000 гривень, котрі запитувала потерпіла.  Чоловік, не довго думаючи, вирішив привласнити ці кошти собі, а тому, коли жінка спитала про гроші, почав жестами пояснювати, що він її не чує. Після крадіжки чоловік просто пішов з місця злочину.

У суді обвинувачений свою вину визнав. Вироком суду йому призначили покарання у виді п`яти років позбавлення волі, але одразу звільнили від відбування основного покарання, обмежившись іспитовим строком в один рік.