На Одещині чоловіка покарали за домашнє насильство | Надзвичайні події Одесса та область

Житель Ізмаїлу Одеської області у нетверезому стані робив нестерпним життя своєї дружини, висловлюючи їй усі образи, які накопичив, поки вона була за кордоном. 

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

Сварки між подружньою парою почалися з початку року, відколи жінка повернулася з-за кордону додому. Щойно чоловік вживав алкогольні напої, одразу влаштовував дружині скандали, ображав, лаявся, дорікав, що вона тривалий час знаходилась далеко і не приділяла йому належної уваги.

Потерпіла звернулася по допомогу в поліцію, і інспектори сектору протидії домашньому насильству поставили агресора на облік за категорією «кривдник» та склали відносно нього протокол про адміністративні правопорушення. Втім, вже при повторній перевірці родини поліцейські довідалися, що голова сімейства не вгамувався і продовжує кривдити дружину.

Після чергового звернення потерпілої до правоохоронних органів поліцейські розпочали вже провадження за статтею 126-1 Кримінального кодексу України, якою кваліфікується систематичне домашнє насильство.

За скоєне чоловікові загрожує покарання громадськими роботами на строк від 150 до 240 годин або пробаційним наглядом на строк до п’яти років, або обмеженням волі на той самий строк, або позбавленням волі на строк до двох років.