На Одещині неповнолітня шахрайка ошукала шістьох громадян | Надзвичайні події Одесса та область

Неповнолітня жителька Болградського району Одеської області ошукала шістьох громадян, спричинивши їм загалом матеріальний збиток у сумі понад шість тисяч гривень. 

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

Дівчина розробила схему збагачення в інтернет-мережі за рахунок довірливих громадян. Розмістила в одній із соціальних мереж оголошення про продаж жіночого одягу за доступними цінами, якого насправді не мала. Під час спілкування з потенційними покупцями домовлялася з ними про перерахування на картку коштів за товар у повному обсязі. А щойно введені в оману люди надсилали їй гроші – переставала виходити на зв’язок.

Встановлено, що 17-річна дівчина ошукала шістьох жителів різних областей України, завдавши потерпілим загалом понад шість тисяч гривень матеріальної шкоди. Гроші правопорушниця витратила на власні потреби.

За скоєне зловмисниці загрожує покарання у вигляді штрафу від 51 до 68 тис. гривень або виправних робіт на строк від одного до двох років, або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на строк до трьох років.