На Одещині викрили шахрая | Надзвичайні події Одесса та область

Житель Ізмаїла Одеської області торгував в Інтернеті неіснуючими квітами. За кілька днів чоловік «продав» 15 чоловікам букетів на 8,5 тис. гривень.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

Чоловік, вирішивши підзаробити напередодні свята, створив на популярній інтернет-платформі і в місцевих пабліках фейкове оголошення про продаж букетів живих тюльпанів і троянд, яких насправді не мав.

Аби зацікавити якнайбільше потенційних покупців, зловмисник вказав вартість букетів від 500 до 700 гривень, що була значно нижчою за ринкову, та зазначив, що зробить також безкоштовну доставку. Але єдиною умовою продажу та доставки товару була повна його передоплата.

Протягом кількох днів привабливою пропозицією псевдопродавця зацікавились 15 місцевих жителів, які перерахували на рахунок зловмисника  в загальній сумі 8,5 тис. гривень. А отримавши гроші той переставав виходити на зв’язок.

Не дочекавшись обіцяних квітів усі потерпілі звернулися по допомогу до територіального відділу поліції.

За скоєне чоловікові загрожує штраф від 51 до 68 тис. грн або виправні роботи на строк від одного до двох років, або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на строк до трьох років.

Залишити відповідь