На Одещині затримали водія з фальшивим водійським посвідченням | Надзвичайні події Одесса та область

Житель Березівського району Одеської області підробив водійське посвідчення і активно його використовував.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

Патрульні зупинили чоловіка за порушення ПДР. За керування транспортним засобом, що має несправності, правоохоронці склали відносно водія постанову про адміністративні правопорушення і наклали на нього стягнення у вигляді штрафу в розмірі 340 гривень.

Під час оформлення адміністративних матеріалів чоловік на вимогу поліцейських надав їм  водійське посвідчення, яке викликало у них сумніви щодо достовірності.

Викликана на місце події слідчо-оперативна група вилучила сумнівний документ. Дізнавачі розпочали кримінальне провадження та направили посвідчення на експертизу. Згідно з висновком експертного дослідження, воно не відповідає аналогічному зразку, що перебуває в офіційному обігу на території України.

Як встановили поліцейські в ході розслідування, водійське посвідчення правопорушник замовив у невстановленої наразі особи, надавши їй всі необхідні відомості про себе та фото.

Тепер чоловікові загрожує покарання штрафом до 17 тисяч гривень або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до двох років.