На підтримку безпритульних тварин проведуть благодійний забіг у Черкасах | Последние новости Черкасс за сегодня

12 вересня 2021, 08:00

СЬогодні, 12-го вересня в парку Сосновий бір відбудеться щорічний спортивно-благодійний фестиваль CherITy Fest. Засновником та головним організатором фестивалю є компанія SPD-Ukraine, інформують у Черкаській міській раді.

В день фестивалю будуть проходити благодійні забіги для дорослих та дітей CherITy Run. Дистанції для дорослих (від 16 років): 2,5 км, 5 км та 10 км. Дитячі ж забіги будуть на дистанції 100 м (5-7 років та 8-11 років) та 2,5 км (12-15 років).

Учасників та переможців забігів чекають призи від спонсорів та партнерів фестивалю. Щоб стати учасниками CherITy Run, потрібно реєструватись у формі. Реєстрація для дитячих забігів не обов’язкова, участь безкоштовна.

Вартість забігів для дорослих:
– 250 грн (без пакета учасника)
– 550 грн (зі стартовим пакетом учасника: футболка, вода, снеки, номер).

Також 12 вересня в парку Сосновий бір пройдуть останні змагання серед компаній-учасників IT Team Building, що традиційно проходить в рамках CherITy.

А на головній сцені в день фестивалю буде оголошено переможця в номінації “Найспортивніша ІТ компанія Черкас”.

Всі зібрані кошти підуть на підтримку благодійного проєкту — встановлення першого Япомога боксу в Черкасах від Япомога, благодійного проєкту та краудфандингового майданчику для добрих справ. Бокс приймає пластикові відходи та допомагає нагодувати бездомних тварин, а також збирає бали, які конвертуються у грошову допомогу для благодійний проєктів.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram