На Полтавщині розшукують безвісти зниклого підлітка Владислава Прохоренка – ПОЛТАВА СЬОГОДНІ

Альона Ягольник28 січня 2024, 14:01

Правоохоронці розшукують полтавця, який вийшов з дому та зник у невідомому напрямку.

Про це повідомили в поліції Полтавщини 27 січня.

Владислав Прохоренко 2006 року народження, проживає у Полтаві. Хлопець вийшов з дому 26 січня 2024 року та зник у невідомому напрямку.

Прикмети зниклого: зріст 180 см, худорлявої статури, очі карі, волосся коротке темного кольору.

Хлопець був одягнутий у довгу темно-синю куртку, світло-сірі спортивні штани, спортивні ботинки темно-синього кольору та шапку чорного кольору.

Якщо вам відома інформація, що допоможе пришвидшити розшук зниклого, повідомте про це за телефонами: 095-705-91-03 або 102.

Нагадаємо, що з пошуками зниклих допомагає філія волонтерської організації «Мілена», що у Полтаві з’явилася 2020 року влітку. ЗМІСТ поспілкувався із куратором пошукового загону «Мілена» Максимом Кравченком про особливості роботи та як це просувається у Полтаві та області.

Кожен з волонтерів відповідає за свій блок: хтось комунікує з поліцією, хтось займається розсилкою оголошень і збирають інформацію. Хтось займається створенням орієнтування також є психологиня.

Організація допомагала, коли стався випадок із хлопчиком який тікав з дому від домашнього насилля, наразі цією родиною займаються соціальні служби.  Також була ситуація, коли дівчинка втекла з хлопцем – її розшукували кілька тижнів, а згодом вона сама повернулася додому.

Організація долучилася до розшуку Марини Ширмовської. 29 березня жінка вийшла з місця роботи за адресою: Полтава, вул. Соборності, 46В, (навпроти стадіону «Ворскла»). Волонтери поширювали інформацію, розклеювали оголошення тощо, проте її досі не знайшли.  У Полтаві загін співпрацює із кримінальним розшуком, з ювенальною превенцією. Ту інформацію, яку отримує організація, зазвичай передають оперативникам.