На Полтавщині у ДТП цьогоріч загинули 23 людини – Новости Полтавы и области

Протягом поточного року на території Полтавської області за фактами вчинення дорожньо-транспортних пригод цз потерпілими правоохоронці розпочали досудове розслідування у 103 кримінальних провадженнях. Із них 16 ДТП – зі смертельними наслідками.

 

За 62 фактами ДТП кримінальні провадження вже направлені до суду. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Полтавщини.

“На Полтавщині поліцейські спостерігають збільшення кількості дорожньо-транспортних пригод, в яких загинули та травмувалися учасники дорожнього руху. Так, за 4 місяці в області сталося 184 дорожньо-транспортні пригоди з постраждалими, що на 52 більше ніж за аналогічний період 2022 року, у яких загинули 23 особи та 230 отримали тілесні ушкодження, що на 59 осіб більше ніж у 2022 році”, – розповів начальник відділу по розслідуванню злочинів у сфері транспорту слідчого управління поліції Полтавщини Віталій Браславець.

За аналітичними даними Слідчого управління поліції Полтавщини, поширеними причинами ДТП є:

– перевищення водіями встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів;

–  порушення правил обгону та проїзду перехресть, а також неуважність за кермом;

– до найтяжчих наслідків призводять ДТП за участю водіїв, які керують транспортними засобами у стані сп’яніння.

“Упродовж чотирьох місяців в області ми зареєстрували 14 кримінальних проваджень за фактами дорожньо-транспортних пригод, вчинених у стані алкогольного сп’яніння, з яких 2 – зі смертельними наслідками. Загалом за фактами ДТП, вчинених водіями у стані сп’яніння, упродовж чотирьох місяців до суду направлено 11 кримінальних проваджень”, – зазначив Віталій Браславець.

За вказаний період в області зареєстровано чотири кримінальних провадження за фактами дорожньо-транспортних пригод, де водії залишили місця скоєння ДТП. Водіїв розшукали.

ДТП, поліція, транспорт, смерть, статистика


Источник