У Верховинському районі відбувся ІІ етап обласного конкурсу «Серцем єдиним, ми — Україна!».
Про це повідомила голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук, пише Фіртка.
За право представляти Верховинщину на обласному гала-концерті змагалися три команди: «Незалежна душа» Верховинського ліцею, «Крилаті духом» Устеріківської гімназії Білоберізької громади та «Історія незламності — єдині серцем» Зеленського ліцею імені Петра Федорчука.
Перемогу в районному етапі здобула команда «Незалежна душа» Верховинської громади. Переможці представлятимуть район у фіналі проєкту.
«Особливі слова вдячності кожному, хто долучився. Це ваш внесок у підтримку юних талантів, їхнє патріотичне виховання та належне вшанування наших захисників.
«Серцем єдиним, ми — Україна!» — подія, що об’єднала талановиту молодь довкола любові до рідної землі та шани до її Героїв», — зазначила посадовиця.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
На Прикарпатті відбувся XVI обласний відкритий фольклорний фестиваль «Писанка-2026» (ФОТО)
«Мистецтво — це не розвага, а розвиток»: Володимир Гайдар про фестивалі, науку і епатажні виступи в Івано-Франківську
Виступили 37 колективів: на Івано-Франківщині відбувся IV Фестиваль народного танцю імені Івана Курилюка






