На Вінниччині прощатимуться з командиром саперів Віктором Навертюком |Новини Вінниці

Новини Вінниці / На Вінниччині прощатимуться з командиром саперів Віктором НавертюкомСьогодні, 29 січня, назавжди повертається додому мужній захисник Віктор Навертюк. Він був командиром інженерно-саперного відділення інженерно-саперного взводу військової частини А0853.

Про це повідомляє Барська міська рада.  · 

«Зустрічатимемо Героя автоколоною близько 19:30 від заправки «Окко» по вул. Героїв Майдану, майдан Святого Миколая до рідного дому в с. Ялтушків, де рідні та друзі зустрічатимуть Віктора живим коридором», – йдеться у повідомленні.

Проявивши мужність та стійкість у бою з ворогом, вірний військовій присязі, 27 січня загинув молодший сержант Віктор Навертюк, 1991 р.н., уродженець с. Ялтушків.

«Віктор був справжнім Патріотом, небайдужим до долі своєї країни та майбутнього своїх рідних. Він назавжди залишиться в наших серцях, як відданий Захисник і Чудова людина», – пишуть у міськраді.

Жителів громади закликають долучитись до процесії, щоб належно вшанувати пам’ять захисника.

Завтра, 30 січня, військового проводжають в останню путь – об 11:00 від дому в с. Ялтушків до місцевого храму, де відбудеться заупокійна служба о 12:00. Після того захисника провадитимуть до місця його останнього спочинку.

Вічна та світла пам’ять нашому мужньому воїну!