НАБУ має запитання до колишнього керівника департамента ОДА Голбана – Новости Полтавы и области

Національне бюро кілька разів намагалося викликати на новий допит колишнього керівника одного з департаментів Полтавської ОДА Тимофія Голбана, але марно…

 

Вищий антикорупційний суд наклав грошове стягнення на колишнього директора департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської обласної державної адміністрації Тимофія Голбана (на фото), оскільки він не з’явився на новий допит. Таке рішення днями ухвалив ВАКС, повідомляє Слово і діло.

Як вказується, 4 квітня детективи НАБУ допитали Голбана у справі за підозрою ексголови Полтавської ОДА Валерія Головка. Після цього його повідомили про необхідність проведення інших слідчих дій за його участі, а також проходження дослідження за допомогою поліграфу для перевірки його показів, на що останній погодився. Але потім не з’явився жодного разу, в тому числі з поважних причин – через перебування на лікуванні. Втім, суд встановив щонайменше одну неповажну неявку на допит і тому оштрафував Голбана на 671 грн.

Нагадаємо, НАБУ і САП повідомили про підозру ексголові Полтавської ОДА Валерію Головку, його експершому заступнику Андрію Писоцькому та його раднику Олександру Литвинову у шахрайстві та одержанні неправомірної вигоди. Установлено, що у серпні 2017 року голова Полтавської ОДА за пособництва своїх першого заступника та радника висловив прохання надати та одержав від підприємця неправомірну вигоду в особливо великому розмірі. 

Так, за 176 тисяч євро, що складало понад 5 млн грн, Головко обіцяв забезпечити перемогу компаній підприємця у процедурах державних закупівель облдержадміністрації, укладання з цими компаніями договорів експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення області та оплати наданих послуг з бюджету облдержадміністрації.

корупція, НАБУ, скандал, Тимофій Голбан, ОДА, влада, гроші


Источник