Надзвичайники Чернігівщини впродовж минулого тижня 83 рази залучались до ліквідації надзвичайних подій, пожеж та надання допомоги громадянам – Новини Чернігова та Чернігівщіни

Упродовж минулого тижня (з 09.08. по 16.08.) щоденно в підрозділах Головного управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 188 чоловік особового складу та 63 одиниці спеціальної техніки.

Вогнеборці ліквідували 67 пожеж, з яких 2 – на об’єктах, 18 – у житловому секторі громадян, 5 – на транспорті, 38 – у природних екологічних системах та 4 інші. Площа пройдена вогнем на відкритих територіях склала понад 51 га. Внаслідок дії небезпечних факторів вогню 3 особи травмовано. Завдяки оперативним та професійним діям вогнеборців під час пожеж врятовано 3 людини.

15 серпня рятувальниками ліквідовано пожежу торфу на площі 0,5 га, яка виникла напередодні біля смт Олишівка Чернігівського району.

На водних об’єктах області потонуло 3 особи.

Фахівці групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення 4 рази залучалися до дій за призначенням. У встановленому порядку знищено 2 артилерійські снаряди калібром 152 мм та 2 ручні гранати РГД – 33 часів Другої світової війни.

Крім того, підрозділи оперативно-рятувальної служби Чернігівщини 10 разів залучались для надання допомоги та проведення інших невідкладних робіт.