Надзвичайники провели тактико-спеціальні навчання в одному з торгівельних центрів міста Павлоград – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

31-го серпня рятувальники 27-ої та 37-ої пожежно-рятувальних частин 6-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели тактико-спеціальні навчання в торгівельному центрі «Олімпія» у місті Павлоград.

За легендою, займання сталось в приміщенні продуктового магазину, всередині виникло сильне задимлення та, ймовірно, є постраждалі.

У ході розвідки ланкою газодимозахисної служби було виявлено потерпілого, який самостійно не зміг покинути задимлене приміщення. За допомогою саморятівника «Drager» рятувальники винесли чоловіка на свіже повітря та надали йому домедичну допомогу. 

Дії вогнеборців, спрямовані на ліквідаціїю займання, були розподілені таким чином: проведення пошуково-рятувальних робіт, робота штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, гасіння умовної пожежі, встановлення автоцистерни на гідрант та захист даху будівлі торгівельного центру.

У тактико-спеціальних навчаннях прийняли участь 37 чоловік особового складу та 5 одиниць пожежно-рятувальної техніки.

По закінченню навчань підведено підсумки проведеного заходу та обговорено проблемні питання.